19.3. - Rande,kino... :)

19. března 2010 v 19:22 | Kate |  Day by Day
near-to-death.blog.cz
Hey guys!
Jsem tu zas! A musím říct, že ve velmi dobré náladě... :) A co se stalo? Jak jsem psala v předchozím článku tak jsem měla schůzku s jedním klukem se kterým se znám den xD.
Dnešní den teda začínal, jak jinak než školou...což byla nuda, dva dějepisy a dvě hodiny literatury snad uspí každého xD. Ale dobrá byla hodina konstrukcí - my na konstrukce máme Rose (tak říkáme té profesorce, protože fakt vypadá jako Rose z filmu Twilight) a já s kámoškou jsme nějak začali řešit její oči a ona furt měla skloněnej pohled a já pak zahlídla jak je na chvilku zvedla a řekla jsem: "Zelený! žrala trávu!" a s kámoškou jsme dostali takovej výtlem, že obě hlavy na lavice a dusili jsme se smíchem. Rose si nás všimla a tupě na nás hleděla - já naštěstí se uklidnila rychle, ale kámoška ne a já jí ještě ve smíchu podporovala a Rose: "Kláro? Co se stalo?" a kámoška Klára jen, že nic a stále se gebila dál xD.
Po škole jsem přijela domů a rozloučila se s tátou, který odjel na chatu. A poté jsem se vydala na schůzku s tím klukem. Původně jsme plánovali jít na koktejl, ale nakonec jsme koupili dortíky a šli se projít. Dali jsme se do řeči a zjistili, že máme podobné zájmy. :)
Nakonec jsme ještě stihli zajít do kina...ano já vím...jsem magor, ale už po třetí jsem byla na Alence v říši divů (Alice in Wonderland). Ale tentokrát v češtině...musím říct, že original je lepší, ale tenhle dabing byl taky velmi dobrý. :)

Takže celkově jsem měla super den :)

No zítra a pozítří tu asi nebudu, musím dohánět školu...došít zástěru, vzorník...atd :(

So see you later... ;)
 


Komentáře

1 Taylorčinka | Web | 20. března 2010 v 16:08 | Reagovat

doufám, že ti to s tím klukem vyjde ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama