Jednorázovka - Seznámení v parku

11. dubna 2010 v 11:05 | Kate
Zdravím!
Takže dnes se na mě vrhla psací nálada, ale mé věty vznikaly naprosto mimo povídku Cold Blood, a tak jsem z toho udělala jednorázovku. Je to o klukovi, který nemá štěstí v lásce a pak náhodně objeví svou vyvolenou v parku. No doufám, že se vám to bude líbit. :)


Jednoho dne by člověk na mém místě řekl: "Vzdávám to", ale já nepropadám beznaději. Jmenuji se Nicolas Delong. Jsem svobodný, 22tiletý kluk, který jen nemá štěstí v lásce jako jiní. Mým snem je najít si pravou lásku a založit rodinu. Většina holek mě opustila, protože si myslí, že jsem staromódní, když chci sex až po svatbě a mít opravdový vztah založený na lásce. Já ale tomu věřím, že někde je má vyvolená, která mě bude milovat takovýho, jaký jsem.
Za těchto myšlenek jsem se zvedl z místa, kam jsem se úchýlil po práci. Nevěděl jsem, jak dlouho jsem tu už seděl, ale odhadoval bych tak hodinu. Byl jsem ve velkém a krásném parku, kde bylo krásné odpolední ticho a klid. Samozřejmě jsem tu nebyl sám, ale ostatní lidi nevydávali tolik hluku, a tak jsem to nazval příjemným odpoledním klidem.
Jakmile jsem se zvedl, šáhl si ještě pro svou brašnu a tenisový míček s kterým jsem si hrál. Když jsem však sahal na míček, tak se odněkud přiřítil nějaký pes a vzal mi ho dřív než jsem ho stihl chňapnout.
Vzápětí jsem uslyšel výkřiky nějaké mladé slečny, která běžela směrem ke mně.
,,Puňto, pusť ten míček! Ten není tvůj!"
Podíval jsem se na krásnou neznámou a ihned se mi rozbušilo srdce. Nevěděl jsem, co to způsobilo, ale hned jsem si představil, jak bych s touhle slečnou strávil zbytek života.
Dívka byla očividně mladá, nemohla být rozhodně starší než já. Její dlouhé, lesklé, blonďaté vlasy jí vlály ve větru, jak se snažila chytit psa a dostat od něj zpátky míček. Její obličej byl mírně zaoblený a tak hedvábný, že jsem měl chuť jí okamžitě pohladit po tváři. Dívčiny lesklé modré oči vypadaly v téhle situaci trochu naštvaně, ale stejně jsem se v nich mohl utopit. Věděl jsem, že ona je ta, co hledám. Nikdy jindy, u žádné jiné dívky jsem necítil takovýhle hřejivý pocit, který procházel celým tělem.
,,Pane, já se vám moc omlouvám. Nebojte se, hned ho chytím," volala směrem ke mně a stále honila psa, který měl z toho psinu. V tu chvíli jsem si vzpomněl, že v kapse bundy mám nedojezený sendvič z práce. Vyndal jsem ho a pes okamžitě zamířil ke mně.
,,Dáš si sendvič, Puňto?" řekl jsem mu laskavě a Puňta ihned pustil míč a natáhl se k mé ruce se sendvičem. Nechal jsem psa vzít mi můj sendvič a rychle jsem šáhl po míčku a uklidil si ho do kapsy.
Dívka udýchaně doběhla k nám a uvázala si psa na vodítko.
,,Ty jeden! Tohle povím tvému páníčkovi a ten si to s tebou vyřídí!"
Pobavilo mě, jak se dívka zlobí na psa a jak on se na ní jen šklebí, ale radši jsem k tomu nic neřekl.
Dívka se konečně podívala pořádně i na mě a na chvíli se mi zdálo, že ztuhla, když mě spatřila takhle zblízka. Bál jsem se, že na mě třeba něco vidí nehezkého, ale obavy zmizely, když se na mě pousmála.
Jak jsem čekal, tak se slečna začala ihned omlouvat. Snažil jsem se jí vysvětlit, že to nic není, ale ona stále mluvila a mluvila a mě nezbývalo nic jiného, než jí umlčet polibkem.
Rychle jsem se k ní naklonil a dal jí ruce kolem pasu. Mé rty už zařídily zbytek. Bylo neuvěřitelné, jak tenhle moment byl vášnivý a tak úžasný, že jsem měl pocit, že jsem snad v nebi. Jakmile jsem se odtrhl, dívka na mě jen zírala. Žádná facka ani nadávky nepřicházely. Usmál jsem se.
,,Omlouvám se, ale jinak vás nešlo umlčet. Nechtěla byste za -" zrovna, když jsem se jí chystal pozvat na rande, tak se probrala z tranzu a oplatila mi polibek. A tak začala láska…

P.S. Pro ty, kteří jsou méně chápavý, tak ten pes byl jen půjčený od kamaráda...
 


Komentáře

1 thereskaaaaa | Web | 11. dubna 2010 v 13:54 | Reagovat

Asi si pořídím psa a začnu chodit do parku.. Co kdyby náhodou :D Ne vtip, povídka se ti povedla :) a těším se na Cold Blood!!

2 Babunka | Web | 11. dubna 2010 v 17:43 | Reagovat

děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama