15.6. - And again...

15. června 2010 v 20:38 | Kate |  Day by Day
near-to-death.blog.cz
Zdravím!
Jak vidíte v nadpisu, tak se něco stalo znovu...a to bylo vidění s Lenou!
Už po třetí jsme se osobně setkaly. A zase jsme komentovaly videa v mekáči. Ani byste nevěřili, jaký kraviny tam pouštějí! Ale měly jsme štěstí a chytly jsme i Brick By Boring Brick! Ano...hned jsme se domluvily, že Lena zahraje tu malou holčičku...Ydyot jí ušije růžové šaty a Terku odbarvíme! (ale pšt...xD). Je to tajemství! Kapiš?

Dále...jsme zase blbly s horoskopem. Zajímavé...já jsem tyran! Bacha na mě! Muhaha xD Jinak jsem se nedozvěděla nic nového...i když...vlastně jsem nevěděla, že nikoho nedokážu zradit, když jsem to už parkrát udělala (né úmyslně!) a že udržím tajemství, když ho povídám svým domácím mazlíčkům. xD

No nevadí...dále..tohle musím napsat capslockem..omluvte to prosím...
LENO! JÁ SE TI MOC OMLOUVÁM ZA DALŠÍ NUDNÝ DEN SE MNOU A ZÁROVĚN TI ZA NĚJ DĚKUJI! :)

Dále...škola.
Takže jsme se od naší profesorky na technologii dozvěděli, že známky ze srovnávaček už visí na nástěnce. Takže o přestávce se tam všichni nahrnuli a zkoumali co mají. Mě Ydyot (Klára) chtěla taky dostat k nástěnce, ale já řekla, že mám hlad a tak jsem si užívala jídlo. Po chvíli přišla s vražedným pohledem a řekla: "Já tě asi uškrtím!"

Nakonec z toho vyšlo najevo to, že já jsem to napsala lépe než ona..z kom za 1-2 a z tech za 1! :) jsem tak ráda...většina taky byla ze svých známek. :)

Myslím, že to bude vše...
Páá
 


Komentáře

1 Just Alone Vampire | 15. června 2010 v 20:41 | Reagovat

*držim v ruce very big lžičku* "Čekej brzy navštěvu!!!" :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama