Články

(Ne)věřte lidem na internetu!

25. července 2010 v 23:43 | Kate
Kvůli jedné události, co se mi nedávno stala, jsem se rozhodla napsat tenhle článek. Je to pouze můj vlastní názor, takže to nekopírujte a nehledejte v tom 100% pravdu.

V nadpisu mám obě verze a to schválně. Začnu tím kladným.

"Věřte"
Nebýt internetu, nepoznám spoustu fajn lidí. Teď mě zrovna napadá Terka. Nebýt internetu a zvlášť mého blogu, neznám jí. Všechno to začalo, když vlezla na můj blog a napsala mi komentář k nějakému z mých dnů. Já, protože jsem si řekla, že by bylo dobré oplatit koment, tak jsem vlezla na její blog a napsala jí taky koment. Pamatuji si, že v jejím článku stálo, že hlídá děti, že to má jako brigádu a pak o nějaké pařbě s náramkama - žlutý, červený a zelený myslím. No ale zpátky k seznámení. Nakonec přes komenty jsme si řekly i kam chodíme na školu a já se dozvěděla, že její mamka učí na mé škole. Takže jsme se pak osobně setkaly a staly se kamarádkama. Později přes Terku jsem poznala i Lenu.
A takhle se i stalo s dalšíma pár lidma. Řeknu například (snad ještě) kamarádku Emmu. Emmu, Míšu, Kamču, Ivu a ještě pár lidí jsem poznala na chatu přes takovou "hru". V prvních pár týdnech to bylo fajn...jenže později začaly hádky. Ale stále jsem se kamarádila alespoň s Emmou a Míšou. Chtěla jsem se s nima i setkat, ale každá bydlí na druhém konci, takže setkání nikdy nevyšlo. Bohužel už si ani s jednou nějak nepíšu. Na Míšu nemám icq a s Emmou si nějak nepíšeme...
Dále jsem taky přes internet poznala jednoho mého dobrého kamaráda (kdo čte moje day by day, tak je to ten z té cukrárny).
A ještě zmíním kamarádku Hanku, s kterou jsem se i osobně viděla. x)

"Nevěřte"
A nyní se vrhnu na zápory. Jak je všude snad psáno, na netu číhaj i úchyláci (teď nemyslím mě a CC xD). Myslím lidi, kteří se vydávají za jiné a chtějí po tobě nahé fotky a podobně. Takže doporučuji ostražitost.
A pak taky povím jednu historku, protože vás chci varovat i na lidi na icq. Vždy tam nesedí ten správný člověk...
Takže byl normální den a já se připojila na icq. Najednou koukám, že je online Emma. Opravdu Emmu považuji za super kamarádku a vím, že se jí mohu kdykoliv svěřit, takže jsem jí napsala a začla běžná debata. Až na to, že Emma psala trochu "jinak". Smajly a tak...co dříve nedělala. Řekla jsem si, že má jen velmi dobrou naládu a neřešila to. No a při debatě jsem  začala říkat naprosto soukromé věci, které bych snad jiné osobě ani neřekla a ejhle....co se nestalo. Po chvíli přišla zpráva ve smyslu: "Jo...jinak Emma je právě v obchodě, ale za chvíli příjde. Čau."
Takže jsem měla krásný důvod skočit z nuseláku a měla jsem pokažený den a to jsem zrovna měla schůzku s kamarádem.
Nevím, kdo to ani byl...tipovala bych přítele nebo bratra. Každopádně promiňte, že to řeknu, ale byl to pěknej debil lézt na cizí icq a vydávat se za někoho jiného. Tohle fakt nemám ráda. Je to podraz a tímto vás chci varovat, aby se vám nestalo to samé.
Pobavilo mě ale, že druhý den jsem napsala Ydyotovi (CC) a ta mi napsala: "Kdo jsi a co jsi udělal s Kate?!" xD. Takže jsem ji ujistila, že jsem to já....
Btw...tohle je důvod, proč si s Emmou nepíšeme. Ona sama nepíše (trochu jsem věřila v to, že o tom bude vědět a napíše omluvu, ale nic...)...ani jistě nevím, zda ví, o tom mém rozhovoru s tím cizím, hnusným, podrazáckým člověkem, co byl na jejím icq (omlouvám se za urážky, ale je to můj pocit).

Nevím, jestli vám tohle pomůže, ale radím vám, ať si dáváte pozor. Nikdy nevíte, kdo je na druhé straně...

A na mě už pánové a dámy čeká Nuselák.... Goodbye!

P.S. Pokud by to náhodou někdo ze zmiňovaných četl a vadilo by mu, že tu je napsán, tak mohu jeho jméno alespoň zfalšovat...nebo se domluvit na jiném řešením...děkuji...

Zvědavost lidí

27. dubna 2010 v 22:26 | Kate

Nečtěte to!

 
 

Reklama