Day by Day

27.7. - Někdo tu má plakáty Paramore...

27. července 2010 v 20:58 | Kate
near-to-death.blog.cz
A ten někdo jsem já! MUHAHA xD
Takže zdravím všechny, co čtou tenhle článek. Dnes mám poměrně dobrou náladu. Je to taky z toho důvodu, že mi konečně přišel poslední plakát Paramore a já se dala do výzdoby mého pokoje. :)
Takže Ydyote, záviď! :D (v celém článku fotka)
Dále. Dnes ráno jsem šla ke kamarádovi zase si zajezdit nějaká auta s volantem. Byla to zase sranda. Vůbec mi to nešlo. Kdybych v tom autě seděla už bych byla zdeformovaná jak něco. xD
Poté druhý kamarád (ten z cukrárny) přišel na návštěvu a donesl mi krásnou bílou růži. Fotka růže je v celém článku. A zase jsme zahráli karty (přesněji hru "Durak"). Přitom jsem mu přišila knoflík na kabát, ale nakonec jsem ještě zjistila, že to chce přišít poutko a že má jednu kapsu děravou, takže mi kabát nechal u sebe a já mu to později opravila. To jsem holka šikovná, co? xD
Potom jsem měla schůzku ještě s jedním klukem, s kterým jsem šla do mé známé cukrárny a dala jsem si čokoládový koktejl. A nakonec přišlo věšení plakátů. Jsem ráda, že je už tam mám. :)
A teď večer jsem ještě byla u prvního kamaráda, kde jsem znovu řídila auta, ale bohužel pak musel ten volant odnést. Ale nevadí...jsem ráda, že jsem si to zkusila. :)
A před chvíli si založil blog a já mu tam udělala design, takže se pokochejte: loud-silence.blog.cz.
Je jednoduchý, ale přesto se mi líbí. A ten název blogu jsem mu vymyslela já. x)
Bude to něco jako můj blog - záliby a deníček. Kdo chce, může si tam přečíst život jednoho 17tiletého kluka. Samozřejmě časem...blog byl teprve dnes založen.

No to je asi vše, co jsem chtěla říct/napsat.
Takže teď už fotky v celém článku a já mizím!
See you later! Bye!

26.7. - Brrrrrrrm

26. července 2010 v 18:27 | Kate
near-to-death.blog.cz
Aloha!
Takže podle nadpisu si asi říkáte, co jsem to za magora. Ale nadpis má své odůvodnění...
Dnes ráno mě v 8 hodin vzbudila sms od kamaráda (ten z cukrárny), který mě chtěl překvapit. Povedlo se mu to. Sms mě vzbudila a já už pak nemohla usnout. Ale tak nebyla jsem protivná, jako ostatní lidi, když je někdo vzbudí. Snažila jsem se dál spát, ale po 10 jsem to vzdala.
Pak jsem teda pracovala na netu a okolo druhé hodiny mi jiný kamarád napsal, že už sehnal volant k PC, který jsem si chtěla vyzkoušet. Měl štěstí a kamarád mu ho půjčil na pár dní. Takže to je k tomu nadpisu. Zapli jsme teda hru "Race Driver GRID" a už to jelo. Převodovku jsme radši dali automatickou, protože to bylo nějaké divné, ale pro srandu jsme to s ní taky parkrát zkoušeli. Spojka byla na nic, takže jsme používali jen volant, plyn a brzdu. Musím říct, že to byla sranda. Hlavně ty začátky. xD
Já budu na silnici opravdu nebezpečná. Hezky jsem tam kličkovala....ale alespoň mě nikdo nepředjel. xD
Mám k tomu i malou fotodokumentaci. Takže v celém článku. x)

Dále...
Co mám v plánu?
Měla jsem v plánu v podstatě toto: Povídku, Ušít sukni, Přečíst nějakou knihu z povinné četby...
Ale nakonec dělám prostě to, co se naskytne. Chodím ven, hraju PC hry, hraju s kámošem karty, koukám na filmy...
A myslím, že si to docela i užívám, až na nějaké starosti. Jako třeba to...že dnes zase nepřišel plakát Paramore! Grr...zabít je! No neva...tak snad zítra.

Takže zatím se mějte...
                    See you in hell!

24.7. - Terka a její melouny xD

24. července 2010 v 18:20 | Kate
near-to-death.blog.cz
Ne! Opravdu vám tu nebudu vykládat, jak má Terka velký prsa, ale ty melouny v nadpisu značí dnešní den.
Zase byla u mě na návštěvě a zase byla legrace jak něco. xD Jinak ten dárek pro ní byl veliký plakát skupiny 30 second to Mars, kterou tak zbožňuje. Do poslední chvíle se jí klepaly kolena, jak se bála, co to bude, ale nakonec byla šťastná za plakát. x)
Tak a teď k tomu, co jsme dělali. Připojil se k nám kamarád a brácha a hráli jsme karetní hru "Kent", v kterém jsme vyhráli 15 ku 2. Popis té hry se mi zde nechce vypisovat...kdyby to ale někoho až tak zajímalo, mohu se někdy obtěžovat v komentu.

Každopádně k těm melounům - v každé naší hře se objevovali. A kdo ten meloun tam furt asi psal, co? (pro ty co neznají odpověď, tak TERKA!). A v podstatě to začalo tím, když nám moje máma přinesla kousky melounu na talířy do pokoje. Já s Terkou jsem prohlásila, že si nedáme a kluci se k tomu taky nějak neměli, takže nám tam byl na očích! A to bylo špatné! Zvlášť pro Terku! Takže když dole (v naších ukázkách her) uvidíte nějakou větu, v které bude slovo meloun, nedivte se!

Poté jsme přešli na hry "jaký, kdo, co" a "on je, ona je" a ještě jedna hra, kde byl popis obrázku a následné kreslení, ale tu vám stejnak nemohu ukázat. Musela bych max naskenovat a to se mi nechce.

Samozřejmě nejlepší hlášky musím ukázat! A hlavně mé útoky na Terku...ty její na mě radši neukážu. :P
Zase jako už jednou byla válka. Ona psala proti mě Hayley Williams a já proti ní Shannona Leta.
Smysl těhlech her je, že každý napíše něco a posune to zakryté dále a tak nakonec vznikne blbost.
A zde je máte!

On je Blonďák, Ona je Šlapka, on řekl: "Nemám rád šmouly.", Ona na to: "Jsem těhotná, vole.", On na to: "Ne!", Ona na to: "Já za to nemůžu!", Vzniklo z toho: Dřevo na topení.

Tlustá Lady Gaga líbala Miley Cyrus loni v tunelu se Shannonem Letem, protože je blázen.

Bláznivý Shrek natáčel "How to be Terka" na koncertu 30STM před Kristem s Homerem Simpsonem, protože tajně miluje Sarah Connor.

Šílený Laury Yonen snažil se vyspat s Terkou v rakvi v roce 1915 s Fergie, protože "miluje" Terky ironii.

Přiteplený Shannon Leto létal ve spaní u Terky v pokoji v den rozpadu 30STM s Billem Gatesem, protože nemá na zbraně.

Radioaktivní někdo podobný Anne Hathaway ležel na melounovém ledovci s G. Washingtonem, protože na světě žije Terka a je stále na svobodě!

Amanda obdivující Hayley vraždila lžičkou na střeše s Fergie, protože jí už nikdo nemá rád.

Psychicky labilní Shannon Leto krmil aligátory vlastním tělem na mapě světa s Mr. Fantastikem, protože miluje zabíjení Terky.

Otrávený Shannon Leto vyhazoval do vzduchu VOŠONSPŠO s jednou studentkou uvnitř ve vlaku s Kristen Stewart, protože má absťák na crack.

Vládnoucí Chad Kroeger se snažil oslepit Terku na střeše 21.12. s Demi Lovato, protože Hayley Williams je bohyně!!!

Odbarvený Hulk umýval Terku v Mariánském příkopě před vznikem Paramore s Lily Allen, protože byl zrušen blog Thereskaaaaa.blog.cz

---------
Na zítřek ani nevím, co mám v plánu, ale něco se určitě najde. Možná příjde můj kamarád z cukrárny a zahrajeme si zase karetní hru Durak. No uvidí se.... x)
Každopádně užívejte si prázdniny než nám skončí! :)
Bye!

23.7. - Nenapadá mě nadpis xD

23. července 2010 v 19:42 | Kate
near-to-death.blog.cz
Hello everybody! How are you?
Dnešní den byl tak nějak normální, ale zároveň i fajn. :) Ale začnu včerejškem...
Včera večer se připojila kamarádka Terka a já jí oznámila, že už pro ni mám přichystaný dárek na její narozeniny, který má začátkem srpna. Terky reakce byla následující: "To mě děsí" xD.
Uklidnila jsem si, že nejsem úchyl jako někteří (sorry CC - myslím tebe xD) a že dostane něco normálního a nee třeba sado maso sadu. xD
Pak jsme od dárku přešli na téma, jak by jí slušel Beccy obleček z filmu Vampires Suck a nakonec jsme skončili u mého slavného rapu (ukázky v celém článku). xD

Tak a teď k dnešku.
Dnes jsem ráno byla na rentgenu zubů díky tomu, že mi rostou osmičky a po rentgenu se zjistí, zda rostou rovně atd... To bylo to obyčejné, nezáživné, otravné...
A pak okolo jedné hodiny se ke mě stavil kamarád se zásilkou. Objednali jsme z jednoho obchodu plakáty Paramore a oni místo jednoho nám dali Iron Mana 2. Napsala jsem jim teda dopis a oni se omluvili a řekli, že to napraví. Takže jsem dnes byla natěšená na ten plakát a on to byl zase Iron Man 2. Tak jsem jim znovu napsala a v pondělí snad už příjde ten správný. Až udělám s nima výzdobu, vyfotím. :)
A následně ve dvě hodiny se stavil druhý kamarád (ten z cukrárny) a společně jsme se podívali na Vampires Suck. Já už to teda viděla 3x... xD No ale Matt je prostě úžasný herec... :)
Jakmile jsme dokoukali začala jsem kamaráda učit hru "Prší" a on mě "Durak". Spíš jsme teda hráli ten "Durak" a mě to tak chytlo, že to teď hraju i po netu. xD :)

A to by bylo tak nějak vše zajímavé...
Pokud příjde zítra Terka na návštěvu, podrobně pak sem popíšu její reakci na dárek (ten dárek sem bohužel nemohu napsat, protože ta mrcha by si to přečetla a už by se nebála :P :D).

Žijte v klidu a míru! Bye!

20.7. - Vampires Suck

20. července 2010 v 16:28 | Kate
near-to-death.blog.cz
Aloha!
Takže dnes jsem měla mít dvě schůzky, ale místo toho jsem jednu kvůli bolestem břicha (menstruace) odložila na později a nakonec se přesunula na zítřek...asi. Druhá ale vyšla a byla zase s mým kamarádem z cukrárny. A zase jako obvykle jsme šli do cukrárny. Musím říct, že dnes mu to opravdu slušelo. Džíny, černá košile a černý klobouk. :)

Dále...
Dnes jsem si dvakrát shlédla film Vampires Suck (parodie na Twilight, New Moon, Buffy...). Nejdřív s kamarádem a pak s nejlepší kamarádkou ze základky. :) (trailer - ZDE)
Musím to opravdu doporučit. Zasmála jsem se přitom. A navíc tam hraje i můj oblíbený herec - Matt Lanter. Je opravdu lepší Edward než Pattinson....
A navíc je víc SEXY! :)  (Fotka Matta v celém článku)

Což mi připomíná, že přemýšlím o založení blogu, který by byl jen celý o Mattovi! Ale uvidíme...

Ohledně povídky - hodlám se jí věnovat příští týden, ale není to jistý. Teď nějak nemám nápady...

Dále co bych chtěla udělat je mamce sukni. Kdo mě zná, ví že chodím na oděvní průmyslovku. Na velmi náročnou oděvní průmyslovku. Kdo jí chce vystudovat, musí makat. A tak bych si tu sukni alespoň připomněla a třeba jí udělala lépe jak tu svojí...

No víc mě toho teď nenapadá. A opravdu mi není nejlíp, takže si půjdu lehnout. Bye!
See you in hell!

18.7. - Čas tak letí...

18. července 2010 v 17:29 | Kate
near-to-death.blog.cz
Hello guys!
Čas tak letí a prázdniny se zkracují. Všimli jste si toho? Už je 18.7.!
Jak jsem psala v předchozím článku - byla jsem na chatě. Popravdě nechtěla jsem tam jet. Ano, těšila jsem se na kulečník a na mámy známou, ale musela jsem opustit internet (což mi vyjímečně tolik nevadilo) a hlavně kamaráda (toho s kterým chodím do cukrárny) a to mi vadilo nejvíc. Zvlášť když mi tenhle týden, co bude, odjíždí na měsíc do zahraničí. :(

Každopádně dnes jsem se s ním viděla. Jako obvykle jsme šli do kavárny (kde mě nenechal ani zaplatit - prostě gentleman :) ) a pak jsme vzali mého psa a šli jsme se projít do parku. Díky tomu, že mě bolelo břicho jsme moc daleko nešli, ale i tak to bylo super. Povídali jsme si a plánovali zítřek. Pokud bude hezky, tak půjdem ven a možná si uděláme piknik, pokud ne, vyhrává kino.

Je to neuvěřitelné, ale cítím se jinak. Už nejsem ta litující troska, která se na někoho pověsí a není sama sebou. Díky tomu kamarádovi se cítím lépe...jako bych to zase byla já! :)

Tak to by k mým pocitům stačilo...dále:
Zítra mám v plánu taky se zastavit za druhým kamarádem, který pro mě bude mít nějaké překvápko a možná u něj zapaříme nějakou tu hru. Přesněji asi Surf's up (je to hra podle toho filmu - prostě tučňáci na surfovacích prknech). Taková blbůstka, ale dobrá pro nudu. :)

Ohledně povídky nemám nic nového, protože noťas jsem na chatě neměla a tenhle týden se jí asi nebudu věnovat...uvidíme časem...

Toť zatím vše! Mějte se fajn a buďte blond! xDDD

13.7. - Odpolední sranda a pak milá společnost :)

13. července 2010 v 19:59 | Kate
near-to-death.blog.cz
Hello!
Zase se ozývám! Potom, co mi včera zkazil náladu nějaký ***** (radši nebudu psát sprostá slova...nemělo by to cenu a jsem slušná), tak dnes jsem už zase v pohodě. Já opravdu nemám ráda, když někdo leze na cizí icq a vydává se za toho člověka!

Dost k mému vzteku...

Dále...
Kamarád (o kterém jsem se zmiňovala) a kterýmu jsem se svěřila, mi nabídl, že se sejdeme a uklidnil mě. Takže jsme včera byli v cukrárně a dnes taky. Bylo komické, když jsme si objednali koktejl a kafé, že nám k tomu přinesli mléko a vodu ve skleničce na panáky. Chvíli jsme se strachovali, že je to vodka, ale bylo mi divný, proč by mu jí dávali ke kávě. Každopádně radši jsme se nenapili. I když podle pachu to byla jenom voda snad....i když do kávy nebo koktejlu??

Každopádně jsem s ním zažila velmi hezké odpoledne. :)

Dále...byla u mě Terka!
Ano...asi si dovedete představit, jak to bylo strašné...málem jsme umřeli smíchy. Hráli jsme hry (ještě společně s mým kamarádem) typu: jaký kdo co, on je ona je a kufr.

Nej hláška z kufru:
Na papíru napsané IDOL, kámoš: "Když k někomu vzhlížíš, tak je tvůj..." a Terka: "Bůh" :D

Nej hlášky z hry on je, ona je. (pro ty co to nechápou, tak se to posílá mezi lidma přeložené a tak nikdo neví, co ten předtím napsal)
On je: Jared Leto, Ona je: studentka školy SPŠO, on řekl: "Potřebuji koks" , ona na to: "Zlobíš se na mě?" , on na to: "Jsi neschopná!", ona na to: "Nech mě! Miluji Zaca Efrona", vzniklo z toho: nové album 30STM

On je: právník, ona je: 150cm vysoká, on: "Kde jsi byla?", ona: "Odpal", on: "Chci tě! hned!", ona: "Až po svatbě", vzniklo z toho: psychiatrická léčebna Bohnice

On je: ženatý s jinou, ona je: vysoká 150cm, on: "Čau zlato", ona: "Lásko, to neříkej.", on: "Nevím, koukni pod peřinu", ona: "Zavři oči, odcházím!", vznikla z toho: 3. světová

On je: 5ti letý, ona je: babička, on: "Bafiky baf!", ona: "Jó, jsi borec!" , on: "Oholím ti hlavu!", ona: "OMFG", vzniklo z toho: Shannon Leto (v gay formě)

Víc se mi toho psát nechce...ale byla sranda :D
Zvlášť když jsme s Terkou proti sobě "bojovali", viz má narážka na Shannona Leta a její napsání studentky SPŠO. xD

Každopádně zítra mám poslední den si užít, protože Lena v pátek odjíždí na Ukrajinu a můj kamarád z cukrárny zase příští týden do Ruska a já ve čtvrtek jedu na chatu. :(

Takže o víkendu mě tu nečekejte.
Bye

11.7. - Schůzka a makačka na skříních

11. července 2010 v 19:59 | Kate
near-to-death.blog.cz
Hello there! It's me... Kate! xD
Ano...ano...zase se ozývám. A mám nějaké novinky ze svého "nudného" života. Takže včera jsme stavěli mojí novou šatní skříň. Bylo to šílené - moje skříň se přenesla k bráchovi, kterou bude mít společně s tátou a moji novou zase budu vlastnit s mámou. Ke všemu ta skříň byla z Mobelixu, takže si asi dovede přidstavit, co to bylo za blbost skládat.
A dnes jsme k tomu stavěli takovou menší skříňku na takový ty blbosti, které jsem líná vyhodit. xD Takže jí zítra naplním.

Dále...

Dnes jsem měla schůzku s jedním klukem, s kterým jsem se znala jen po icq a to myslím, že jen den nebo dva. Je to opravdu fajn kamarád a alespoň jsem se jeden den nestresovala a chvíli se jen tak bavila. Byli jsme se projít ve stromovce (k našemu štěstí jsme se nikde nepropadli). xD
Dali jsme si zmrzku a limču a on byl opravdový gentleman - né jako většina nevyzrálých kluků, co umí jen mluvit sprostě a vytahovat se.
Takže mu za dnešek děkuji. :)
Byla bych ráda kdyby můj (budoucí) přítel byl taky takový...(vidíte co plácám? zas blbé kecy o svém princi, který už dávno někde sletěl z koně a zlomil si nohu!)

Pak mám v plánu brigádu.
Zítra moje mamka se zeptá jedné ze svých pacientek na brigádu v televizi Prima. A pokud by to vyšlo, tak by přijela i jedna kamarádka a chodila bych na ní s ní. Ale to není jisté....
No ale byla bych moc ráda kdyby to vyšlo. Jenže s mojí smůlou... :(

Pokud to nevyjde, zkusím ještě obvolat nějaké čísla...

No myslím, že pro dnešek je to vše. Mějte se fajn a buďte blond! xD
Na závěr mé oblíbené video...(doporučuji blonckám)

9.7. - I'm back!

9. července 2010 v 12:38 | Kate
Hello guys! I'm back!
Takže konečně jsem zpátky z chaty! Ano je to trochu dříve, ale já opravdu nevěděla, jak dlouho tam budeme. Bylo skvělé si odpočinout a chvíli si užít jen přírody a být bez netu a televize, ale icq mi opravdu chybělo. To pokecání s kamarády…
Každopádně jakmile přijel táta, tak začla práce a já se k povídce vůbec skoro nedostala. Čtu stále těch pár odstavců první kapitoly, co jsem napsala, stále dokola a nevím, jak bych je zlepšila a udělala je zajímavější. No takže povídka se zatím objevovat nebude...

30.6. - Hráli jsme kufr. Já, brácha a kámoš, který ten den dorazil. Pro ty, co to neznají, tak rychle řeknu o co tam jde: Dáte naproti sobě dvě křesla, v kterých jsou dva lidé a 3.osoba stojí za jedním z nich a drží papír, na kterém je něco napsáno..třeba: 'židle' a ten co to vidí, to má popsat tomu co to nevidí a ten to má uhodnout.
A teď z toho nejlepší hlášky:

Já držím papír a napsala jsem SÍLA: brácha: "Muži to mají větší" , kámoš: "Přirození"
Kámoš drží papír a je tam ZADEK: já: "Prdí se tím"
Já držím papír a je tam ROZKOŠ: brácha: "Co ženy vyžadují po mužích?", kámoš: "Kreditní karty"
Kámoš drží papír a je tam napsáno HLAD: já: "Právě teď to mám"

2.7. - Dva roky od smrti mé kočky. Mé nejlepší kamarádky... I still miss you.... Sabino

4.7. - Dnes jsem s kámošem přespala ve stanu. Táta se nejdřív divil, když jsem se zeptala na stan, ale pak nám ho pomohl postavit. Udájně byl pro 3 osoby, ale 3. by se sem už nevešla. Pak nám tam zavedl i lampičku a my večer alespoň mohli hrát karty, ale moc dlouho ne. Pak jsme usnuli. Pro úchyláky jako je Ydyot (CC) jsme spali VEDLE SEBE! A tak to bude asi i dnešní večer…

7.7. , 8.7. - Makačka. Nosíme kýbly se štěrkem, hlínou a kopeme tátovi před chatou takové malé parkoviště. Mé svaly už křičí o odpočinek...
Výsledek: Ztuhlá záda, 4 mozoly na pravé ruce, bolest v rukou a trochu v nohách...

Toť byly mé prázdniny, co vaše?
See you later....bye

23.6. - Bye

23. června 2010 v 22:15 | Kate
near-to-death.blog.cz
Hello guys!
Takže jak už vám asi došlo z nadpisu, jdu se rozloučit. V pátek odjíždím na chatu a budu tam zhruba 14 dní. Už jsem dala hiatus i pod záhlaví, abyste se nedivili, proč tu nejsem, protože nečekám, že všichni návštěvníci mé dlouhé články čtou.

Co mám v plánu?
za 1) Dát se dohromady. Není mi zrovna nejlíp a hlavně jsem utrpěla dost na psychice. Tenhle první rok na střední mi dal opravdu zabrat a bojím se, co nás čeká ve druháku...
za 2) Psát tu novou povídku. Ano! Nekecám...pokusím se! Ale nic neslibuji. Pokud se mi to nebude líbit a nebudu schopna dál pokračovat, tak s tím asi seknu. Snažím si to, co nejlíp rozvrhnout, takže mi držte palce. Jinak už jsem vám sem dala obal a info o postavách. x)
za 3) Pořádně si užít prázdniny! Takže to znamená odpočívat a lenošit. Žádná makačka, žádný stres!
za 4) Až přijedu z chaty, tak určitě se věnovat kamarádkám, na kterých mi záleží. :) (Vyjmenovávat myslím není třeba). Samozřejmě pokud tu ony budou...
a za 5) Věnovat se pořádně mé rodině! :)

No myslím, že je to tak vše. Uvidíme, jak to ale dopadne... x)
Každopádně, hodlám si na chatě psát deníček, takže až se vrátím a přežiju ten absťák bez netu, tak ho zde zveřejním. Nejspíš to budu psát po dnech, co jsem kdy jaký den dělala a nebo to prostě hodím vše do jednoho článku. Uvidíme... :)

No teď si jdu lehnout, protože mě od rána šíleně třeští hlava a celkově mi není dobře, takže tohle bude vše. Užijte si prázdniny! Bye!

Aktualizace: 24.6. - mám nový mobil!!! Yeaaaah - nokia 5130 xpressmusic

vaše Kate :)
 
 

Reklama